Tyscy policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej w Tychach.

– W dniu 18 października 2023 roku około godziny 15:10 w Tychach przy ulicy Sienkiewicza 37, kierujący pojazdem marki Opel Combo o numerze rejestracyjnym SBL54*** podczas wykonywania manewru cofania, najechał na pojazd marki Volvo o numerze rejestracyjnym ST11*** powodując jego uszkodzenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

– W dniu 19 października 2023 roku około godziny 10:26 w Tychach przy ulicy Katowickiej 225, nieustalony kierujący pojazdem ciężarowym wraz z naczepą o nieustalonych numerach rejestracyjnych podczas wykonywania manewru cofania najechał na znak pionowy „C-13” oraz latarnię uliczną powodując ich uszkodzenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych wyżej zdarzeń, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/