Rozpoznajesz kobiety ze zdjęć ? Powiadom policję.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii oraz pieniędzy. Do zdarzenia doszło przy ul. Żwakowskiej. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobiety ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Kobieta w okularach, blond włosy, biała koszulka w czarne pasy, jasne spodnie, czarna torebka przewieszona przez ramię.     Kobieta z czapka z daszkiem, torebka przewieszona przez ramię, ubrana w białą koszulkę ii czarne spodnie

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 13 czerwca 2019 r. w Tychach przy ul. Żwakowskiej. Nieznane osoby wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonały kradzieży z mieszkania biżuterii oraz gotówki. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek dwóch kobiet, które mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości kobiet prezentowanych na zdjęciach.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobiety, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/