Rodzinny spacer szlakiem tyskiego streetartu – część II.

 


Muzeum Miejskie w Tychach serdecznie zaprasza na drugą część rodzinnego spaceru szlakiem tyskiego street artu, który odbędzie się 20 lipca o godzinie 10.00. Zbiórka przy Pomniku Walki i Pracy („Żyrafa”) w Parku Miejskim.

Wędrówka rozpocznie się w punkcie końcowym poprzedniego spaceru – pod pomnikiem Walki i Pracy („Żyrafą”). Spacer kończy się w siedzibie Muzeum Miejskiego, gdzie będzie można zobaczyć najnowszą atrakcję mozaikowej trasy – „Miejskiego ptaka”. Uczestnicy pierwszej części rodzinnego spaceru proszeni są o zabranie ze sobą otrzymanych map. To pozwoli na zachowanie ciągłości i systematyczne odznaczanie kolejnych punktów – postępów w wędrówce. Dołączyć do spaceru mogą wszyscy zainteresowanie, również nieobecni na pierwszej przechadzce. Każdy z nich otrzyma specjalną mapę. Uczestnicy poznają ciekawostki na temat wybranych obiektów oraz założeń urbanistycznych miasta. Warto zaopatrzyć się w parasole.

Wycieczka dla dzieci z opiekunami oraz seniorów. Mile widziani będą także najmłodsi. Na szlaku znajdują się przyjazne maluchom kawiarnie nierzadko z przewijakami i spokojnymi miejscami dla karmiących mam.

Prowadzenie: Anna Kura

Czas trwania: 2h

Obowiązują zapisy: Anna Kura – tel. 323271821; e-mail: a.kura@muzeum.tychy.pl


Źródło : http://kultura.tychy.pl/