Cortland – Apple Premium Reseler w Gemni Park Tychy.

 


Cortland zajął lokal o powierzchni 130,9 m kw. W nowym sklepie klienci mogą znaleźć m.in. produkty firmy Apple, w tym np. najnowsze modele iPhone, MAC, Apple Watch i iPad. W ofercie sklepu dostępne są także drukarki, słuchawki, monitory, oprogramowanie, a także liczne akcesoria. Ponad to klienci mogą skorzystać z fachowego serwisu. Marka nie bez powodu wybrała na swój kolejny salon tyską galerię.

– Będzie to dwunasty salon Cortland w Polsce, a czwarty na Śląsku, co pomoże nam umocnić pozycję i zbudować zasięg na tym obszarze.  Liczba użytkowników sprzętu Apple dynamicznie rośnie, a najważniejszą dla nas zasadą jest bycie blisko naszych klientów, co pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć ich potrzeby. Dbamy o to, by nasze salony znajdowały się w atrakcyjnych lokalizacjach, a taką jest właśnie nowoczesne centrum Gemini Park Tychy – mówi Gabriela Bartoszewicz specjalista ds. marketingu Cortland.

Dzięki otwarciu zyskuje przede wszystkim oferta elektroniki i multimediów Gemini Park. Ta obok sklepu Cortland, składa się dziś także z salonów RTV Euro AGD, Rebel Electro i Smart Connect. W galerii działają również salony 4 teleoperatorów z ofertą urządzeń mobilnych – są to: T-Mobile, Play, Orange i Plus.

– Oferta multimediów i elektroniki jest dla nas jedną z ważniejszych, dlatego systematycznie ją rozwijamy i poszerzamy. Ostatnie otwarcie dopełnia ten asortyment, wprowadzając do niego zarówno nowe produkty, jak i nowe marki, z Apple na czele. Dzięki temu nasi klienci zyskują najszerszy w mieście dostęp do oferty multimediów i sprzętu elektronicznego – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.