Turniej finałowy Pucharu Polski na tyskim Stadionie Zimowym.

 


Turniej finałowy Pucharu Polski po dziewięciu latach wraca do Tychów. 27-28 grudnia na Stadionie Zimowym cztery najlepsze drużyny w kraju zagrają o drugie trofeum w tym sezonie. GKS Tychy we wrześniu był już współorganizatorem meczu o Superpuchar Polski. „Trójkolorowi” pewnie pokonali Comarch Cracovię. Teraz podopieczni Andrei Gusowa będą bronić tytułu, który rok temu wywalczyli w Krakowie.

– Bardzo się cieszymy, że po kilku latach turniej finałowy wraca do Tychów. GKS jest najbardziej utytułowanym klubem w tych rozgrywkach. Już ośmiokrotnie sięgaliśmy po trofeum.  W trakcie rozmów z Mirosławem Minkiną doszliśmy do wniosku, że Tychy są najlepszym miejscem do organizacji turnieju. Jestem przekonany, że ostatnie dni roku będą stały pod znakiem wielkich emocji. Oczywiście naszym celem jest obrona Pucharu Polski– mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

W turnieju finałowym zagrają cztery najlepsze drużyny w lidze. Na wyłonienie wszystkich uczestników kibice będą musieli poczekać do zakończenia drugiej rundy.

Turniej finałowy Pucharu Polski rozegrany zostanie  w Tychach, 27-28 grudnia.  Mecze półfinałowe rozpoczną się 27 grudnia o godz. 16.30 20.00, finał dzień później o 19.45.Transmisję wszystkich pojedynków przeprowadzi TVP Sport.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/