Piknik rodzinny na 47 urodziny GKS Tychy.

 


Najbliższy piątek będzie należał do GKS Tychy. 20 kwietnia klub świętuje 47. urodziny. Z tej okazji na mieszkańców Tychów czeka szereg atrakcji. Na Stadionie Miejskim od ul. Edukacji odbędzie się piknik rodzinny. Impreza rozpoczyna się o godzinie 16 i potrwa do rozpoczęcia meczu.

Na najmłodszych kibiców czekają m.in boiska mobilne, bramki celnościowe czy namioty edukacyjne. Animatorzy przygotowali dla dzieci całą masę kreatywnych zajęć. W trakcie urodzin GKS Tychy nie zabraknie maskotki, która pojawi się w towarzystwie całej rodziny wilków. Przed zwiedzającymi klub otworzy klubowego malucha, który zaprasza  na mecze GKS Tychy. Nie zabraknie również cheerleaderek czy stołu do piłkarzyków.

Klub wspólnie z PKM Tychy uruchomią specjalną urodzinową linę. „71” w pierwszym kursie z wyznaczonych przystanków zabierze najmłodszych na rodzinny piknik, z kolei bezpośrednio przed meczem autobus przywiezie kibiców na mecz. Dokładny rozkład jazdy pojawi się w środę.

Na rodzinny piknik i wspólne oglądanie meczu zostali zaproszeni zawodnicy wszystkich klubów partnerskich GKS Tychy. W piątek z trybun Stadionu Miejskiego piłkarzy dopingować będą Akademia Młodego Piłkarza, APN GKS Tychy, Fortuna Wyry, Grom Tychy, Iskra Pszczyna, LKS Studzionka, MKS Lędziny, Młode Wilki GKS Tychy, Ogrodnik Cielmice, OKS JUW-e Jaroszowice, OKS ZET Tychy, Polonia GKS Tychy, Raki Gostyń, Siódemka Tychy, UKS Czułowianka Tychy.

Urodziny klubu potrwają przez kilka dni. 27 kwietnia zostanie rozegrany turniej w piłkarzyki. W rozgrywkach wezmą udział partnerzy Klubu Biznesu GKS Tychy.Źródło : http://gkstychy.info/