Noc z Greyem z premierą Nowego oblicza Greya 9 lutego w Multikinie.

 


Noc z Greyem to specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów najbardziej pikantnej i kontrowersyjnej serii ostatnich lat. Tej nocy będzie można obejrzeć wszystkie części trylogii, w tym premierowo najnowszą „Nowe oblicze Greya”.

Anastasia Steel – urocza, niewinna studentka literatury oraz Christian Grey – zabójczo przystojny rekin biznesu odkryją przed widzami swoje najskrytsze sekrety i fantazje. Ciemność kinowej sali stanie się zmysłowa jak nigdy dotąd, a wypełniające ją miłosno-erotyczne napięcie będzie przybierało na mocy z każdą minutą. W repertuarze:

– PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA

– CIEMNIEJSZA STRONA GREYA

– NOWE OBLICZE GREYA – premierowo!

 http://www.enemef.pl

 

NOC Z GREYEM odbędzie się 9 lutego (piątek) jednocześnie w 32 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):

– 49 zł i 59 zł (Multikino Złote Tarasy): cena normalna

W cenie biletu voucher barowy upoważniający do wymiany w barze na lampkę wina musującego albo napój gazowany 0,5 l PET (lampka wina przysługuje wyłącznie osobom pełnoletnim).

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

 

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 4:30 rano

 

Kolejność emisji filmów:

Filmy zostaną zaprezentowane chronologicznie, zgodnie z kolejnością podaną powyżej

 

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 17 stycznia.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– ograniczenie wiekowe: osoby w wieku 15 lat (rocznikowo) lub starsze mogą wziąć udział w maratonie bez żadnych ograniczeń, osoby w wieku 13 lub 14 lat (rocznikowo) mogą wziąć udział pod warunkiem posiadania pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna, osoby poniżej 13 roku życia mogą wziąć udział w towarzystwie osoby pełnoletniej,

– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na seans.

 

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

 

Opisy filmów:

Nowe oblicze Greya – PREMIEROWO!

Fifty Shades Freed, USA 2018, 120′

reżyseria: James Foley

scenariusz: Niall Leonard

obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford, Rita Ora, Luke Grimes

muzyka: Danny Elfman

Specjalny pokaz premierowy!

Wyczekiwana, trzecia część światowego bestsellera, która ma szansę na powtórzenie rekordów frekwencyjnych poprzednich odsłon trylogii.

Ana i Christian stworzyli wyjątkowy związek pełen miłości i namiętności. W dostatnim życiu spowitym głębokim uczuciem i fascynacją nie ma miejsca nudę i monotonię. Niestety trwająca sielanka będzie zagrożona, gdy na horyzoncie pojawi się żądny zemsty były szef Any Jack Hyde. Mężczyzna tylko czeka na odpowiedni moment, aby uderzyć.

Kolejna, przesiąknięta erotyką historia niezwykłej pary, o której słyszał już cały świat.

 

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker, USA 2017 rok, 115′

reżyseria: James Foley

scenariusz: Niall Leonard

obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford, Rita Ora, Luke Grimes muzyka: Danny Elfman

Kontynuacja kinowego hitu z 2015 r., w której pojawiają się nowe, zaskakujące wątki.

Skomplikowany związek Anastasii i Christiana przechodzi przez trudny etap. Po krótkim rozstaniu próbują na nowo zbudować relację, mężczyzna pracuje nad sobą, aby pozbyć się manii nadmiernej kontroli, a kobieta uczy się życia, jakiego wcześniej nie znała. Nagle na ich drodze pojawia się postać z przeszłości – była miłość Christiana. Jak para poradzi sobie z tą próbą?

Film dostarczy widzom wspaniałych wrażeń za sprawą zmysłowej atmosfery, pikantnych scen, świetnej muzyki i dobrego humoru.

 

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey, USA 2015, 124′

reżyseria: Sam Taylor-Johnson

scenariusz: Kelly Marcel

obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes

muzyka: Danny Elfman

Ekranizacja bestesellerowej powieści E.L. James, która wzbudziła sensację na całym świecie! Film pobił rekordy oglądalności i zarobił ponad 568 mln dolarów.

Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z intrygującym, młodym milionerem Christianem Greyem. Tajemniczy mężczyzna robi na kobiecie ogromne wrażenie i sprawia, że ta mimo starań, nie może o nim zapomnieć. Niespodziewanie Grey pojawia się w sklepie, gdzie pracuje Anastasia i składa jej propozycję spotkania. Kobieta zgadza się i odtąd jej niewinne życie zmienia się nie do poznania, u boku Christiana poznaje mroczne oblicze świata pożądania.

Barwny, perwersyjny i pełen pikanterii romans, który rozpętał istne światowe szaleństwo.