Zgrupowanie tyskich piłkarzy w Grodzisku Wielkopolskim.

 


Piłkarze GKS Tychy są już w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie przez najbliższy tydzień będą kontynuować przygotowania do rundy wiosennej Nice 1 Ligi. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza w trakcie zgrupowania rozegrają dwa mecze kontrolne.

Bazą zespołu przez kolejne siedem dni będzie dobrze znany kompleks w Grodzisku Wielkopolskim, w którym tyszanie stacjonowali wcześniej już dwukrotnie. Na miejscu do dyspozycji drużyny będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią, siłownia i kompleksowa odnowa biologiczna. W planach zielono-czarno-czerwonych są nawet trzy treningi dziennie.

W kadrze GKS na zgrupowanie znalazło się 27 piłkarzy, a wśród nich m.in. Jakub Kowalski(rundę jesienną spędził w drugim zespole) oraz młodzi zawodnicy – Konrad Pipia (18-letni obrońca) i Jan Biegański (16-letni pomocnik).

Na miejscu „Trójkolorowych” czekają dwie gry kontrolne. Już w niedzielę tyscy piłkarze zmierzą się z czołowym zespołem Lotto Ekstraklasy, Lechem Poznań. Spotkanie, które będzie próbą generalną „Kolejorza” przed inauguracją rundy wiosennej, zostanie rozegrane w Poznaniu o godzinie 13:00, najprawdopodobniej na naturalnym boisku przy stadionie Lecha.

Z kolei w piątek, 9 lutego przeciwnikiem naszego zespołu będzie trzecioligowa Kotwica Kołobrzeg. Pojedynek odbędzie się na sztucznym boisku w Grodzisku, o godzinie 16:00.

Kadra GKS Tychy na obóz w Grodzisku Wielkopolskim (03.02-10.02)

Bramkarze: Rafał Dobroliński, Oskar Kubik, Marek Igaz, Konrad Jałocha.

Obrońcy: Marcin Biernat, Maciej Mańka, Mateusz Grzybek, Daniel Tanżyna, Dawid Abramowicz, Łukasz Bogusławski, Konrad Pipia.

Pomocnicy: Łukasz Matusiak, Jakub Kowalski, Łukasz Grzeszczyk, Piotr Ćwielong, Jakub Piątek, Damian Nieśmiałowski, Adrian Łuszkiewicz, Paweł Kaczmarczyk, Keon Daniel, Edgar Bernhardt, Kacper Piątek, Jan Biegański.

Napastnicy: Michał Fidziukiewicz, Nikolas Wróblewski, Dawid Rogalski, Kamil Zapolnik.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/