Zagłosuj na najlepszych kibiców w województwie śląskim.

 


Kto ma najlepszych kibiców w województwie śląskim? Odpowiedź na to pytanie jest oczywiste. Teraz musimy to jednak udowodnić w plebiscycie organizowanym przez Radio ESKA Śląskoraz portal ESKA INFO Śląsk. Dzięki Waszym głosom grupy młodzieżowe GKS Tychy mogą otrzymać sprzęt sportowy.

W rywalizacji bierze udział dziesięć zespołów z województwa śląskiego. Głosowanie zakończy się 12 lutego, o godzinie 12:00. Codziennie można oddać maksymalnie 1 głos na każdą grupę kibiców.

– Organizując zabawę mamy na względzie także to, że w mediach dominuje bardzo negatywny obraz kibiców piłkarskich, a tymczasem fani różnych klubów wielokrotnie pokazywali, że chcą i potrafią działać z pożytkiem dla społeczeństwa. Przykładów nie brakuje: zbiórki pieniędzy na cele charytatywne, remonty szpitali, mieszkań starszych osób lub pomoc w pracach porządkowych na terenie ulubionych klubów to tylko niektóre z mało nagłaśnianych kibicowskich akcji- mówią organizatorzy plebiscytu.

Fani mogą wygrać dla swojego klubu 7 kompletów sprzętu treningowego oraz ponad 70 piłek. Sponsorami nagród są KOPALNIA FUTBOLU i CENTRUM ROZRYWKI SOSNOWIEC Max-Gym.

ZAGŁOSUJ NA KIBICÓW GKS TYCHY


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/