Lee, Wrangler, Levi’s i Mustang w Gemini Park Tychy.

 


Firma Silesia Jeans, sprzedająca jeansową odzież renomowanych światowych marek podpisała umowę najmu z Gemini Park Tychy. W najnowszej inwestycji krakowskiego dewelopera Gemini Holding pojawią się legendarne brandy Lee, Wrangler, Levi’s i Mustang. Otwarcie Gemini Park Tychy planowane jest na wiosnę 2018 roku.

– Silesia Jeans w tyskim Gemini to nasz 11 multibrandowy salon na Śląsku. W tym regionie nasza firma istnieje od 1993 roku, mamy bardzo duże grono wiernych klientów. Sukcesywnie powiększamy sieć naszych sklepów o atrakcyjne lokalizacje z dużym potencjałem handlowym. Gemini Park Tychy usytuowane w miejscu, które lokalni konsumenci od lat kojarzą z handlem, dodatkowo w mieście o wysokiej sile nabywczej, a zarazem małym bezrobociu to idealne miejsce dla salonu Silesia Jeans – mówi Marta Słowikowska, prezes firmy Silesia Jeans.

– Salon firmy Silesia Jeans w tyskim Gemini zajmie lokal o powierzchni ponad 150 mkw. Nasi przyszli klienci znajdą tam szeroki asortyment wysokiej jakości odzieży. Marki Lee, Wrangler, Levi’s i Mustang to brandy kultowe dla Polaków, dlatego liczymy, że przyciągną do naszego nowego centrum handlowego liczne grono miłośników jeansowego stylu – mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.


Źródło : http://www.propertynews.pl/