Tyskie Multikino zaprasza na premierę „Bodyguard zawodowiec”.

 


18 sierpnia na ekrany kin sieci Multikino wejdzie komedia sensacyjna „Bodyguard zawodowiec” z Samuelem L. Jacksonem i Ryanem Rynoldsem w rolach głównych. 

Spora dawka humoru na wysokim poziomie, trzymającej w napięciu akcji, ciętych odzywek i dwóch niedopasowanych bohaterów – tak po krótce można scharakteryzować film „Bodyguard zawodowiec”, będący typowym przedstawicielem kina kumpelskiego z lat 80–tych.

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet i jego… Ochroniarz
ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson). Mężczyzna zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień.
Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród.
Po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone… Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle by nie dopuścić
do procesu.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.