Barbarzyńcy zapraszają na OCR-owe szaleństwo na Paprocanach.

 


19 i 20 sierpnia na Paprocanach odbędzie się prawdziwe święto biegów przeszkodowych. Zapraszamy wszystkich kochających dobrą zabawę oraz sporty ekstremalne. Czekają na Was zmagania w Barbarian Arrow, Barbarian Race oraz Barbarian Race Kids.

Tyski Barbarian ma szczególny charakter. To wyraz wojowniczej solidarności z Powstańcami, którzy pokonali artylerię wroga w I Powstaniu Śląskim. Stańcie ramię w ramię z prawdziwymi bohaterami i razem z nami uczcijcie ich niespotykaną odwagę oraz hart ducha. Przygotowaliśmy dla Was ponad 40 przeszkód ulokowanych dookoła jeziora Paprocany, które dostarczą niezapomnianych przeżyć nawet najbardziej wymagającym zawodnikom. Dodatkowo w Tychach czekają na Was dwa dystanse 7 oraz 13 km. Dołączcie do barbarzyńskiej armii i uhonorujcie śląskich bohaterów!

Barbarian Arrow
19 sierpnia 2017 po raz pierwszy w Barbarian Race będziecie mogli zmierzyć się w pojedynku na szybkość, sprawność oraz technikę. Na dystansie ok 150 m czekac na Was będzie 8 przeszkód znanych z trasy Barbarian Race (w tym 2 combosy)

Start odbywać się będzie dwójkami, pierwsza para wyruszy na tor o godzinie 17:00, a pojedynki trwać będą do godziny 19:30
Spośród wszystkich uczestników 4 najlepsze kobiety oraz 4 najlepszych mężczyzn dostanie się do rundy finałowej.

Runda finałowa będzie składała się z FINAŁU A, w którym odbędzie się walka o 1 i 2 miejsce oraz FINAŁU B, w którym rozegra się pojedynek o pozycje 3 i 4.
Finałowe rundy rozpoczną się ok. godziny 20:00

Zapisy będą możliwe jedynie w dniu zawodów od godziny 15:30 do 19:15
Cena: 35 zł dla zawodników startujących w niedzielnym biegu oraz 70 zł dla osób startujących tylko w Barbarian Race Arrow
Kto pokona trasę bez potknięcia i zdobędzie tytuł najsprawniejszego Barbarzyńcy?

Macie w domu małego Barbarzyńcę i nie wiecie co z nim zrobić podczas startu? Zapiszcie go na Barbarian Kids, a specjalnie przygotowany tor przeszkód obudzi w nim wielkiego wojownika! Dodatkowo na mecie czekać na niego będzie prawdziwy barbarzyński medal oraz napój.

Na Barbarian Kids można zapisywać dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Cena pakietu online to 29 zł, a w dniu zawodów 39 zł.
więcej informacji na: https://barbarianrace.pl/News/News/?Nid=53

Zapisy na: www.barbarianrace.pl

#BarbarianArrow #BarbarianRace #BarbarianRaceKids