Optymizm w Tychach. „Pomalutku zaczyna budować się drużyna”.

 


GKS Tychy prezentuje się na początku nowego sezonu bardzo okazale. Podopieczni Jurija Szatałowa wygrali dwa wyjazdowe spotkania w Pucharze Polski, a także odnieśli dwa zwycięstwa w rozgrywkach ligowych. Zdaniem trenera, forma jego piłkarzy będzie cały czas szła w górę.

W sobotnie popołudnie GKS pokonał przed własną publicznością Stal Mielec (1:0) i po dwóch kolejkach rozgrywek w Nice 1. Lidze ma na swoim koncie komplet sześciu punktów. Tak dobry start tyszan rozbudził oczywiście nastroje kibiców, którzy chcą, by ich pupile powalczyli w tym sezonie o coś więcej niż utrzymanie na zapleczu ekstraklasy.
– Cieszy, że robimy krok ku lepszej grze. Widać jeszcze dużo nieporozumień, brak zgrania. Trochę czasu jeszcze minie, nim będziemy rozumieć się bez słów. Z czasem to przyjdzie – komentował Szatałow.
Zdaniem szkoleniowca GKS-u, kluczem do dobrych wyników jest postawa piłkarzy, którzy walczą do samego końca o korzystny rezultat. – Najważniejsze, że zawodnicy zostawiają zdrowie, pokazują charakter. Pomalutku zaczyna budować się drużyna – dodał na pomeczowej konferencji.

Źródło : http://pilkanozna.pl/