Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn – POWIADOM POLICJĘ.

 


Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn powiadom policjantów Tychów i pomóż w ustaleniu ich tożsamości. Mężczyźni mogą mieć związek z zamieszkami, do których doszło przed meczem pomiędzy drużynami GKS Tychy-GKS Katowice. Na publikację ich wizerunku zgodę wyraził prokurator.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach w dalszym ciągu prowadzą śledztwo w sprawie czynnej napaści na funkcjonariuszy Policji, do którego doszło 01.10.2016r. przed rozpoczęciem spotkania piłkarskiego drużyn GKS Tychy – GKS Katowice. W toku prowadzonego śledztwa wyłoniono wizerunek osób, które brały udział w zdarzeniu, a do chwili obecnej ich tożsamość nie została ustalona. Wyjaśniający sprawę policjanci uzyskali zgodę prokuratora na opublikowanie wizerunku tych mężczyzn, w celu ich identyfikacji.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu uczestników zdarzenia, prosimy o osobisty kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach przy al. Bielskiej 46. Z funkcjonariuszami można też kontaktować się telefonicznie pod nr. tel. (32) 325 63 37 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl – zapewniamy anonimowość.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/