Już dzisiaj 165. Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Dzień Dziecka.

 


Już po raz 165. zapraszamy Was do udziału w Tyskim Nocnym Rajdzie Rowerowym! To wyjątkowe wydarzenie, które łączy pasjonatów dwóch kółek z różnych zakątków miasta i nie tylko wystartuje już w sobotę 1 czerwca 2024r.
Zbiórka uczestników o godz. 20:30 Tychy – Park Suble na parkingu przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej. Wyjazd na trasę uwaga już o godz. 21:00.
Wspólnie na rowerach będziemy odkrywać uroki nocnego miasta, zanurzając się w magię wieczornej przejażdżki pięknymi lasami otaczającymi nasze miasto. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym kolarzem czy początkującym entuzjastą, czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami.
Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi. Poziom rajdu: łatwy. Trasa wynosi: ok. 14 km. Zakończenie rajdu i ognisko zaplanowane przy klasztorze Parafia św. Franciszka i św. Klary w Tychach.
Zaopatrzenie w kiełbaski i napoje jest we własnym zakresie uczestników.
Uwaga! Udział w rajdzie jest bezpłatny. Każdy uczestnik bierze w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18. tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.
– Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych – zaznaczają organizatorzy.
Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!
Przypominamy o obowiązkowym posiadaniu oświetlenia roweru, warto również pomyśleć o kasku. Wszak chodzi o nasze bezpieczeństwo!
Ponadto już od 1 czerwca! Tychy ruszają po tytuł Rowerowej Stolicy Polski.