Brązowe medale tyskich hokeistów.

W drugim meczu o 3 miejsce tyski GKS pokonał w Jastrzębiu JKH 2:1 i sięgnął po brązowe medale.

JKH chciał się zrewanżować za porażkę i w czwartek już w 21. sekundzie objął prowadzenie. Strzelcem gola był Kamil Górny. Później jednak bramki zdobywali wyłącznie goście, którzy byli mocno wspierani przez liczną grupę tyskich kibiców. Pierwsza tercja zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych 2:1, a w kolejnych tercjach bramki już nie padły. Po zakończonym spotkaniu prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Mirosław Minkina wręczył brązowe medale zwycięskiej drużynie.

JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

• 1:0 – Kamil Górny – 00:21
  • 1:1 – Mateusz Ubowski – 04:09
  • 1:2 – August Nilsson – 08:43

GKS Tychy: Fučík (Lewartowski) – Nilsson, Kaskinen; Łyszczarczyk, Komorski, Jeziorski – Jaromersky, Ciura; Mroczkowski, Rac, Tavi – Bryk, Pociecha; Viitanen, Turkin, Korenchuk – Bizacki, Bukowski, Krzyżek, Ubowski, Marzec.