Tyscy policjanci zatrzymali 29-latka za posiadanie narkotyków.

 


3 miesiące w areszcie spędzi 29-letni mieszkaniec Tychów, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów prewencji z tyskiej komendy. Policjanci zabezpieczyli przy nim amfetaminę i klefedron. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Tyscy policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w środę 29-letniego mieszkańca Tychów. Mężczyzna w trakcie legitymowania sprawiał wrażenie zdenerwowanego, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Powód takiego zachowania szybko okazał się jasny – w plecaku miał kilkanaście woreczków z narkotykami. Po wstępnym przebadaniu substancji ustalono, że jest to metaamfetamina, co zostało również potwierdzone w badaniach laboratoryjnych. Łącznie zabezpieczono blisko 750 gramów narkotyku. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie ponad 20 gramów klefedronu.

Wczoraj tyszanin trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek śledczych podejrzany został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/