Poszukiwany dwoma listami gończymi 47-latek w rękach tyskich policjantów.

 


Tyscy kryminalni współpracując z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, zatrzymali wczoraj mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. 47-latek, który był poszukiwany od 2015 roku trafi do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy pracowali nad sprawą poszukiwanego od 2015 roku 47-latka, który znalazł się w policyjnych kartotekach między innymi za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomaniiOrgany ścigania wydały za nim dwa listy gończe, nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, a także zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu.

Wytrwała praca operacyjna tyskich mundurowych oraz pomoc policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu doprowadziła do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny. Okazało się, że 47-latek, wiedząc, że jest poszukiwany przez Policję, ukrywał się poza granicami Polski i tylko na krótki okres powrócił do kraju. Zatrzymany na terenie województwa opolskiego mężczyzna został niezwłocznie przewieziony do tyskiej komendy, a następnie do aresztu gdzie zgodnie z decyzją sądu odbędzie teraz zasądzoną karę pozbawienia wolności.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/