Zapraszamy do zapoznania się z nowym linowym rozkładem jazdy, który będzie obowiązywał od 10 grudnia 2023 do 9 marca 2024 roku.

Nowością w rozkładzie jazdy jest uruchomienie linii S9, która będzie kursować na trasie Częstochowa – Pyrzowice Lotnisko – Tarnowskie Góry. Od 10 grudnia wznowione zostanie także bezpośrednie połączenie z Katowic do Bogumina oraz uruchomione zostaną nowe przystanki w centrum Wodzisławia Śląskiego i Pawłowic Śląskich. Nowy liniowy rozkład jazdy uwzględnia także zmiany wynikające z prowadzonych i planowanych inwestycji.

Pełny rozkład jazdy pociągów znajduje się w zakładce LINIOWY ROZKŁAD JAZDY dostępnym na www.kolejeslaskie.pl, w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach sporządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., które są dostępne m.in. na dworcach kolejowych i peronach.

Infolinia o utrudnieniach w kursowaniu pociągów Kolei Śląskich, Biuro Obsługi Klienta, Obsługa osób z niepełnosprawnościami (czynna całodobowo przez 7 dni w tygodniu): tel.: + 48 32 428 88 88. Bieżące informacje o utrudnianiach w ruchu pociągów KŚ: kolejeslaskie.info