GKS Tychy – Polonia Warszawa na żywo w Polsat Box Go.

 


W pierwszym piątkowym meczu otwierającym 18 kolejkę Fortuna 1 Ligi GKS Tychy podejmie na własnym obiekcie Polonię Warszawa. Oczywiście według analityków to drużyna gospodarzy ma znacznie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu i nie ma co się dziwić, bo rozgrywają oni znacznie lepszy sezon od swoich oponentów.

GKS Tychy jak do tej pory świetnie prezentuje się w Fortuna 1 Liga. Mają jak najbardziej realne szanse na to, aby awansować do Ekstraklasy. Oczywiście jak to przystało na polskie kluby mają momenty lepszej i nieco gorszej, ale w ogólnym rozrachunku daje im to 4 lokatę i stratę zaledwie 5 punktów do lidera. Polonia natomiast gra wydaje się, że na miarę swoich możliwości. Tam gdzie może zdobywać punkty to po prostu je zdobywa, a tam gdzie nie ma zbyt dużych szans to po prostu je traci.

Mecz pomiędzy GKS-em Tychy, a Polonią Warszawa w ramach 18 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 8 grudnia o 18:00 na Stadionie Miejskim w Tychach. Spotkania będzie można obejrzeć na żywo w Polsacie Box Go.

GKS Tychy – Polonia Warszawa  – 8 grudnia 2023 r., godz. 18.00  – bezpośrednia transmicja Polsat Box Go.