Od 12 listopada zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Śląskich.

 


W najbliższą niedzielę, 12.11.2023r wchodzi w życie  korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Śląskich. Zmiany będą obowiązywać do 9 grudnia.

Wraz ze zbliżającym się okresem zimowym zakres prowadzonych prac remontowych i modernizacyjnych przez PKP PLK S.A zostanie rozszerzony. Prace modernizacyjne linii kolejowej 139 na odcinku Kobiór – Czechowice-Dziedzice spowodują konieczność prowadzenia ruchu kolejowego tylko po jednym torze, a także wstrzymania ruchu w godzinach nocnych.

Jak informują Koleje Śląskie w dalszym ciągu będzie kontynuowana modernizacja linii kolejowej do Tarnowskich Gór oraz remont obiektów pomiędzy Zebrzydowicami a Cieszynem.  Z kolei przystanek Bielsko-Biała Północ nadal pozostanie wyłączony

Ruch pociągów na odcinku Zebrzydowice – Cieszyn będzie wstrzymany do 9 grudnia 2023 roku. Przewóz będzie realizowany autobusami komunikacji zastępczej. Wstrzymanie ruchu pociągów jest spowodowane naprawą obiektów

Dokładne godziny odjazdów oraz terminy kursowania pociągów dostępne są w Liniowym Rozkładzie Jazdy publikowanym na stronie internetowej Spółki Koleje Śląskie oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach sporządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (dostępnych m.in. na dworcach kolejowych i peronach).

Pełny rozkład jazdy pociągów znajduje się w LINIOWYM ROZKŁADZIE JAZDY dostępnym na www.kolejeslaskie.pl