Już dzisiaj Reprezentacja Polski kobiet zagra z Serbią na tyskim Stadionie Miejskim.

 


Stadion Miejski w Tychach będzie po raz kolejny gościł piłkarską reprezentację Polski kobiet!

Mecz z Serbią odbędzie się 27 października o godz. 17:45. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach premierowej edycji Ligi Narodów.

Bilety na spotkanie z Serbią w cenie 15 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy dla osób do 18 roku życia) są dostępne do nabycia za pośrednictwem strony  www.bilety.laczynaspilka.pl.

W dniu meczu w kasach stadionu będzie także prowadzona sprzedaż stacjonarna.

Biało-czerwone mają za sobą znakomity początek w Lidze Narodów. We wrześniu pokonały w Atenach 3:1 Grecję i 2:1 Ukrainę w Gdyni. Nowo utworzony format rozgrywek zastąpił kwalifikacje do mistrzostw Europy. Polki rywalizują w Lidze B. Pierwsze miejsce w grupie da im awans do Ligi A, a to z kolei zapewni już przynajmniej miejsce w barażach o Euro w 2025 roku. 

Tychy kojarzą się kobiecej reprezentacji Polski bardzo dobrze. Październikowy mecz z Serbią będzie już czwartym spotkaniem, który nasze piłkarki rozegrają na obiekcie przy ulicy Edukacji. W 2015 roku biało-czerwone w starciu eliminacji mistrzostw świata pokonały tutaj 2:0 Słowację, a wydarzenie przyciągnęło na trybuny ponad sześć tysięcy kibiców, co ustanowiło wówczas rekord frekwencji na domowym meczu reprezentacji Polski kobiet. Rok później Polki zremisowały tu 0:0 z faworyzowaną Danią, a w 2021 roku wygrały 2:0 z Albanią.


Źródło : https://umtychy.pl/