Dzieciniec Teatralny 3. : „Jakub, Mimmi, Gadające psy”.

 


29 października o godz. 12.00 w ramach cyklu Dzieciniec Teatralny 3. zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Jakub, Mimi, Gadające psy”.

Jakub i Mimmi to para kuzynów, którzy niezbyt się lubią. Wkrótce jednak pojawia się szansa, by to zmienić. Dzieci zaprzyjaźniają się z gangiem gadających psów. Razem z Mimmi i zaprzyjaźnionymi psami, walczy o zatrzymanie budowy biurowców w okolicy. Wspólne działanie na rzecz środowiska jednoczy ich i sprawia, że czas spędzony u rodziny na zawsze zostanie w jego pamięci.

Dzieciniec Teatralny 3. to cykl spotkań rodzinnych (dzieci i ich dorośli opiekunowie), który będzie odbywał się w każdą niedzielę o godzinie 12.00, począwszy  od lipca, aż do końca października w Pasażu Kultury Andromeda. Cykl będzie się składał z dwóch niezależnych bloków tj. pokazu filmowego dla dzieci (12.00) oraz warsztatów plastycznych (13.30).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023.

reżyseria: E. Janson
czas trwania: 70 min.
film przeznaczony dla dzieci powyżej 7 lat.


Źródło : https://kultura.tychy.pl/