Zapisy na halowy turniej z okazji Święta Niepodległości.

 


Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 11-12 listopada i zostanie rozegrany z okazji Święta Niepodległości.

W rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego tj. obligatoryjnie imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do środy, 8 listopada w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, tel.: 32 661 16 89 lub e-mailem: zgloszenia@mosir.tychy.pl.

Lista zgłoszeniowa, wypełniana w dniu zawodów, powinna zawierać nazwę drużyny, nazwiska i imiona oraz rok urodzenia zawodników. Zgłoszenie może liczyć maksymalnie 10 zawodników. OPŁATA ORGANIZACYJNA OD DRUŻYNY – 200,00 ZŁ PŁATNA W DNIU ZAWODÓW PRZED PIERWSZYM MECZEM U ORGANIZATORA.

Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Przy 16 drużynach, w pierwszym etapie rozgrywek zespoły będą podzielone na cztery grupy, z których po dwa najlepsze zespoły wywalczą awans do dalszej fazy. Faza grupowa zostanie rozegrana w sobotę, a finałowa w niedzielę.

O godzinach poszczególnych spotkań organizator powiadomi telefonicznie najpóźniej do piątku, 10 listopada 2023 r.

Zawody odbywają się w kategorii OPEN. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN oraz OZPN maksymalnie do poziomu ligi okręgowej oraz II ligi futsalu.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają: dyplom dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie.

Zapraszamy do zapisów!

Szczegółowy regulamin turnieju znajduje się TUTAJ.


Źródło : https://mosir.tychy.pl/