Weekend Halloween z Fantą w Multikinie – Odbierz darmowy bilet na listopadową premierę.

 


Od 27 do 29 października na widzów w Multikinie czekają nie tylko najlepsze filmowe premiery, ale również weekend z Fantą! Klienci kupując zestaw z Fantą odbiorą bilet na dowolny film z listopadowego repertuaru! Ponadto w wybranych kinach można zrobić sobie zdjęcia w fotobudkach Fanty przygotowanych specjalnie na Halloween.

W weekend od 27 do 29 października w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć wyczekiwany horror „Pięć koszmarnych nocy”. To historia stróża nocnego, który rozpoczyna pracę w Freddy Fazbear’s Pizza. Już pierwszej nocy, zdaje sobie sprawę, że ta praca u Freddy’ego nie będzie taka łatwa. W filmie występują: Josh Hutcherson („Igrzyska śmierci”), Elizabeth Lail (serial „Ty”), Piper Rubio, Kat Conner Sterling oraz Mary Stuart Masterson i Matthew Lillard. Producentem filmu „Pięć koszmarnych nocy” jest studio Blumhouse odpowiedzialne za takie tytuły jak: „M3GAN”, „Czarny telefon” i „Niewidzialny człowiek”. W repertuarze nadal można znaleźć takie filmy jak: „Czas krwawego księżyca”, „Chłopi” czy „Różyczka 2”. Ponadto 27 października Multikino zaprasza widzów o mocnych nerwach na Nocny Maraton Filmowy HALLOWEEN. Filmy, które znalazły się w repertuarze przyprawią uczestników wydarzenia o gęsią skórkę. W trakcie NMF-u widzowie zobaczą cztery horrory: „Obserwowany”, „Raz, dwa, trzy, wchodzisz do gry!”, „Slotherhouse. Leniwa śmierć” oraz „Dobry piesek!”. NMF: Halloween odbędzie się w Multikinie: Biała Podlaska, Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Głogów, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Łódź, Mielec, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tarnów, Tychy Gemini, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Widzowie, którzy między 27 a 29 października br. wybiorą się do Multikina mogą skorzystać z weekendu z Fantą! Klienci kupujący zestaw z Fantą otrzymają voucher, który od 1 do 30 listopada br. będą mogli wymienić na bilet na dowolny film z repertuaru sieci Multikino.

Jakie filmy w listopadzie pojawią się na wielkim ekranie? W premierowym repertuarze znajdą się między innymi: „Kajtek czarodziej”, „Marvels” z Brie Larson, komedia romantyczna w świątecznym klimacie „Uwierz w Mikołaja”, „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, wyreżyserowany przez Ridleya Scotta „Napoleon” oraz animacja „Życzenie”.

Weekend z Fantą odbędzie się między 27 a 29 października we wszystkich 45 kinach sieci Multikino. Ponadto fotobudki Fanty w halloweenowym klimacie będą czekały na widzów w wybranych lokalizacjach: Multikino Kraków, Multikino Biała Podlaska, Multikino Gdańsk, Multikino Olsztyn, Multikino Bydgoszcz, Multikino Poznań Stary Browar oraz Multikino Warszawa Młociny.

Bilet nabyty między 27 a 29 października br. nie będzie podlegał wymianie na wydarzenia specjalne. Klienci kupujący zestaw (średni, duży lub dla dwojga) z Fantą (kubek lub butelka, bez Frozen Fanty) otrzymają kupon do wymiany na bilet na film między 1 a 30 listopada br. Regulamin akcji oraz szczegółowy repertuar są dostępne na stronie www.multikino.pl i w aplikacji mobilnej.