Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na spacer fotograficzny po Pszczynie.

 


Zapraszamy w sobotę, 7 października, na kolejny spacer fotograficzny, kolejny raz pod szyldem Scott Kelby’s Worldwide Photo Walk.

„Jesienne zadumanie” to parkowy spacer po Pszczynie. Przed nami ok. 5 km trasy po pięknym pszczyńskim parku. Spacer zakończymy kawą i słodyczami we włoskiej kawiarni. Początek o godz. 10.00 na dworcu kolejowym w Pszczynie.

Dla osób z Tychów: spotykamy się na dworcu w Tychach, skąd pociągiem ruszymy do stacji kolejowej w Pszczynie. Bilety kolejowe każdy kupuje we własnym zakresie. Oczywiście można też dojechać do Pszczyny indywidualnie.

Nie ważne czego używasz do fotografii, czy to wypasiona lustrzanka, nowoczesny bezlusterkowiec, prosty aparat który dostałeś na komunię czy telefon, liczy się Twoja pasja i chęć. Przyjdź, spędź miło czas, poznaj pasjonatów fotografii. Przemieszczamy się całą grupą, spokojnym tempem, fotografując, nikogo nie zostawiamy, odpoczynek według potrzeb i możliwości grupy. Każdy zapewnia sobie prowiant i napoje. Warto mieć wygodne buty, parasol i dobry humor.

WAŻNE: Obowiązuje regulamin spacerów Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego, dostępny na stronie Przydatne dokumenty

Pamiętajcie o ubezpieczeniu i o tym, że osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w spacerze wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Aby brać udział w konkursie z nagrodami, trzeba jeszcze przed spacerem zarejestrować się na stronie jego organizatora (tylko w języku angielskim): https://worldwidephotowalk.com/…/parkowy-spacer-z…/
Ilość miejsce jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy! Informacje o zasadach konkursu i nagrodach są dostępne na https://worldwidephotowalk.com/

Pierwszy spacer fotograficzny TTF zorganizował w 2015 roku, a ostatni odbył się na początku lipca tego roku.