Tyskie Szpilki & Przyjaciele zapraszają na Jerusalema Challenge Tychy.

 


„Jerusalema” to przebój południowoafrykańskiego DJa Master KG i wokalistki Nomcebo, który szturmem wdarł się do serc ludzi na całym świecie. Optymistyczny disco house inspirowany gospelem zyskał popularność w 2020 roku i do dziś nie schodzi ze szczytów list dyskotekowych hitów. Cały świat dał się ponieść czarowi słonecznych brzmień i kojącego głosu artystki. Ludzie na całym świecie odtwarzali układ taneczny wykonany w klipie przez grupę taneczną z Angoli. Tym razem choreografia zostanie wykonana na znanym nam terenie i to w — mamy nadzieję — rekordowej odsłonie!

Już 14 października 2023 roku w Tychach o godzinie 15:00 przy al. Piłsudskiego 20 odbędzie się wyjątkowe taneczne widowisko. Stowarzyszenie kobiet Tyskie Szpilki, we współpracy ze szkołami tańca i klubami fitness oraz mieszkańcami miasta podejmą próbę pobicia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących taniec Jerusalema jednocześnie!

Aby tego dokonać, w jednej chwili układ musi wykonywać ponad 1 090 osób. Wyzwanie nie jest proste, jednak cel przyświecający próbie motywuje do podjęcia rękawicy. Akcja jest bowiem częścią Konferencji Rak OFF 3, a jej celem jest promocja profilaktyki nowotworowej i pokazanie, że by zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka, wystarczą proste kroki. Mieszkańcy Tychów i okolic mają okazję pokazać w sposób symboliczny, że znają kroki w zmniejszeniu ryzyka zachorowania na raka. Dochód z cegiełek zasili konto Tyskich Amazonek.

Czy Tychy zostaną nową stolicą Jerusalema? Przekonamy się już 14 października!

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst „TYSKIE SZPILKI I ROZTAŃCZONY ŚLĄSK BITEMY BIJEMY REKORD POLSKI na najwięcej osób tańczących taniec JERUSALEMA jednocześnie Dołącz do nas! 14 PAŻDZIERNIKA 2023 GODZ. 15:00 Parking Hala Sportowa ul. Piłsudskiego 20, Tychy tyskipilki tyskie, Ro OFF Rak III EDYCJA”Źródło : https://biurorekordow.pl/