Zwycięstwo tyskich hokeistów w Krakowie.

W spotkaniu 5. kolejki Tauron Hokej Ligi górą tyszanie, którzy pokonali na wyjeździe Comarch Cracovię 4:2. Początki meczu nie były idealne w wykonaniu trójkolorowych, ale z każdą kolejną minutą podopieczni trenera Sidorenki przejmowali kontrolę nad grą. Niestety nie obyło się bez problemów. Blisko cztery minuty drugiej tercji musiały zostać dograne po przerwie. Powód? Problem z zamontowaniem bramki. Gospodarze do końca walczyli o wyrównanie, ale na niewiele ponad minutę przed końcem regulaminowego czasu gry krążek do pustej bramki Cracovii posłał zastępujący kapitana Bartłomiej Jeziorski.

Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
0:1 Alan Łysczarczyk (06:26)
1:1 Ales Jezek – Adam Raska – Martin Latal (20:24)
1:2 Illia Korenchuk – Mateusz Gościński – Bartłomiej Pociecha (21:52)
2:2 Radosław Sawicki – Johan Lundgren (23:16)
2:3 Christian Mroczkowski – Oskar Jaśkiewicz (25:30) 5/4
2:4 Bartłomiej Jeziorski (58:45)

GKS Tychy: Fucik (Lewartowski) – Jaśkiewicz, Kaskinen; Mroczkowski, Rac, Łyszczarczyk – Bizacki, Pociecha; Gościński, Turkin, Korenchuk – Jaromersky, Bryk; Krzyżek, Ubowski, Marzec – Ciura, Jansson, Padakin, Galant, Jeziorski.