Tyski Szpital Wojewódzki Megrez nominowany do nagród HIPOKRATES 2023.

 


Tyski Szpital Wojewódzki Megrez został nominowany przez Pacjentów do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES 2023. To szczególne wyróżnienie w największym plebiscycie medycznym w Polsce, który w naszym województwie co roku prowadzony jest przez „Dziennik Zachodni”.

Nominacje do zaszczytnych tytułów otrzymali także specjaliści i lekarze z naszej Placówki: dr hab. n. med. Bogdan Chmiel, Grzegorz Hat, Danuta Wąchalska, Edyta Kozok, Ewa Jamróz, Iwona Banaś, dr n. med. Jarosław Groszko, Adrianna Kot, Bogusława Lubecka, Elżbieta Dobrzańska, Gabriela Ziobro, Ilona Zawisza, Paulina Jurzak, Marta Białkiewicz, Karolina Krywult-Łętocha, Iwona Ostafin, Barbara Kotłowska, Michalina Loranty, Marta Kliś, Tomasz Łaszkiewicz, Dorota Zięba.

Od 12 września możecie oddać swój głos na wybranego kandydata lub kandydatkę.

W plebiscycie laureaci zostaną wybrani w głosowaniu zarówno w każdym mieście i powiecie, jak i w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Podsumowaniem akcji będzie najpierw uroczysta gala wojewódzka, a następnie ogólnopolska, która odbędzie się 8 grudnia 2023 r. Honorowym patronem gali jest Ministerstwo Zdrowia.

Pełną listę nominowanych można znaleźć pod linkiem: www.dziennikzachodni.pl/hipokrates


Źródło : https://szpitalmegrez.pl/