Ruszyła sprzedaż biletów online na pierwszy mecz domowy z Wisłą Kraków.

 


Na platformie biletowej https://bilety.kp-gkstychy.pl/ rozpoczęła się sprzedaż biletów online na pierwszy mecz domowy rundy jesiennej, który rozegramy z drużyną Wisły Kraków 12 sierpnia (sobota) o godz. 17.30, w ramach 4. kolejki Fortuna 1. Ligi.

Przypominamy także, że cały czas trwa też sprzedaż karnetów online na cały sezon, a w najbliższych godzinach rozpocznie się także sprzedaż karnetów online wyłącznie na rundę jesienną Fortuna 1. Ligi 2023/2024. Sprzedaż biletów i karnetów w kasach stadionowych rozpocznie się 2 sierpnia.

 

Osoby, które posiadały karnet na sezon 2022/23 mają możliwość przedłużenia swojej wejściówki na to samo miejsce do 10 sierpnia 2023 roku. Po tym terminie miejsca zostaną zwolnione i trafią do ogólnej sprzedaży.

Nowością jest karnet dziecięcy, który przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 14. roku życiaWarunkiem koniecznym możliwości wyboru tego typu karnetu jest równoczesny zakup wejściówki dla osoby dorosłej (opiekuna).

KORZYŚCI POSIADANIA KARNETU SEZONOWEGO

 • Oszczędność pieniędzy względem karnetów na rundę i biletów na pojedyncze mecze (aż 4 mecze GRATIS!);
 • Wstęp na wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi w sezonie 2023/24 oraz pierwsze spotkanie Fortuna Pucharu Polski na Stadionie Miejskim;
 • Udział w zamkniętych konkursach, loteriach i innych aktywnościach organizowanych podczas meczów domowych na Stadionie Miejskim.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY

 • 28 czerwca, godz. 17:00
  start sprzedaży internetowej karnetów całosezonowych
 • 24 lipca, godz. 12:00
  start sprzedaży internetowej karnetów na rundę jesienną (cennik zostanie opublikowany w najbliższym czasie) oraz biletów na pierwsze domowe spotkanie Fortuna 1 Ligi z Wisłą Kraków;
 • 2 sierpnia, godz. 12:00
  start sprzedaży stacjonarnej karnetów i biletów na pierwsze domowe spotkanie Fortuna 1 Ligi z Wisłą Kraków w kasie stadionu.

NOWY SYSTEM BILETOWY

Z początkiem nadchodzącego sezonu uruchomiony został nowy system sprzedaży biletów i karnetów. Aby wejść do systemu kliknij TUTAJ.


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/