WOŚP : Wygraj jazdę autobusem PKM-u Tychy po zamkniętym torze.

 


Metropolia ponownie włącza się do udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i zachęca do udziału w trzech aukcjach. Zwycięzcy każdej z nich będą mogli poprowadzić autobus miejski na torze testowym w Tychach.

Prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej to duża atrakcja – nie tylko dla miłośników transportu zbiorowego. Doświadczony instruktor powie na czym polega w praktyce praca kierowcy autobusu oraz jak kierować tego typu pojazdem. Na koniec pod jego nadzorem można będzie poprowadzić pojazd po zamkniętym torze. Aby zasiąść za kierownicą wymagane będzie posiadanie prawa jazdy dowolnej kategorii.

Licytacje potrwają do soboty. Jazdy są zaplanowane w niedzielę o godzinie 10:00.

Partnerami akcji są PKM Tychy i Fundacja Automobilistów

 

W tym roku w niedzielę, 29 stycznia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Hasłem tegorocznej edycji jest: „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

– Dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia – optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń – umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami – czytamy na stronie internetowej WOŚP.

Licytacje: Miejskim autobusem po torze – Przedmioty użytkownika S_A_ndrzej – Allegro


Źródło : https://metropoliagzm.pl/