Zmiana wejścia do Izby Przyjęć Szpitala Megrez w Tychach.

 


Ważna informacja dla pacjentów tyskiego szpitala. Ze względu na remont podjazdu dla karetek, od 4 maja tymczasowo zmienia się wejście do Izby Przyjęć Szpitala Megrez w Tychach.

Szpital Megrez w Tychach stale rozwija się z myślą o pacjentach, poprawiając jakość i dostępność usług medycznych dla mieszkańców miasta i okolic. Poza trwającą cały czas termomodernizacją budynku, już 4 maja rozpocznie się remont podjazdu do Izby Przyjęć szpitala. W związku z tym, dotychczasowe wejście do Izby Przyjęć zostanie tymczasowo wyłączone, a pacjenci będą mogli dostać się do niej innymi, oznakowanymi wejściami.

Remont podjazdu do Izby Przyjęć planowany jest na dwa tygodnie, między 4- 19 maja 2022 r. W tych dniach, chwilowo wyłączone zostanie obecne wejście dla pacjentów do Izby Przyjęć, do której dostać się będzie można dwoma drogami (które zostały zaznaczone na zdjęciu):

  • Pacjenci poruszający się o własnych siłach mogą dostać się do Izby Przyjęć głównym wejściem do szpitala, gdzie znajdują się właściwe oznaczenia wskazujące drogę.
  • Pacjenci mający problem z poruszaniem się, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się do Izby Przyjęć korzystając z wejścia do Zakładu Diagnostyki Obrazowej.
  • Wszystkie ambulanse będą kierowane do innego podjazdu do Izby Przyjęć, znajdującego się na tyłach bloku łóżkowego.

Modernizacja podjazdu dla pojazdów ratownictwa medycznego ma na celu zwiększenie standardów bezpieczeństwa transportowanych pacjentów a także poprawienie ogólnej dostępności i komfortu dla wszystkich osób korzystających z Izby Przyjęć Szpitala Megrez. Za tymczasowe utrudnienia wynikające z przeprowadzanych prac przepraszamy.

Może być zdjęciem przedstawiającym pomnik, na świeżym powietrzu i tekst „WEJŚCIE DLA Os. ZNIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI MEGREZ Wam pomagać மE NOWE WEJŚCIE NA IZBĘ PRZYJĘĆ WEJŚCIE TYMCZASOWO NIECZYNNE OD 4 MAJA TYMCZASOWA ZMIANA WEJŚCIA DO IZBY PRZYJĘĆ”Źródło : https://umtychy.pl/