Czwartek z Teatrem dla Dzieci – Bajkomat.

 


Klub Wilkowyje MCK – 17 lutego 2022 r., godz. 18.00

Zapraszamy na Czwartek z Teatrem dla Dzieci w Klubie Wilkowyje MCK!
Bajkomat to bardzo nietypowa maszyna, która daje dzieciom… bajki. Dzięki niej w pewnym szarym i zwyczajnym miasteczku wcale nie jest smutno. Ale niestety któregoś dnia bajkomat się psuje… Czy bohaterowie z pomocą dzieci odnajdą sposób, aby go naprawić?
Na spektakl, pełen dowcipu, muzyki i barw, składają się 2 historie: O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. Wykorzystane tu zostały elementy teatru lalkowego, choć nie są to typowe pacynki, kukiełki oraz gra w żywym planie. Autorzy spektaklu pragną zachęcić widzów, zarówno dużych jak i małych do twórczej zabawy z bajką, tą dobrze znaną z literatury, jak i tą wymyśloną w jednej chwili, zaklętą w zwykłych przedmiotach.
Reżyseria: Ania Kandziora
Występują: Ania Kandziora/Alicja Szymkiewicz, Justyna Świętojańska, Szymon Strużek
Realizacja światła i dźwięku: Beniamin Lediński
Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc:
tel.: 32 227 26 22/691 770 344
klub@mck.tychy.pl
Spektakl dla dzieci od 3 lat
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Czwartek zTeatrem dla Dzieci w Klubie Wilkowyje mcK Bajkomat Teatr Gry i Ludzie reż. Anna Kandziora WSTĘP WOLNY 17.02.2022 godz. 18.00 BAJKOMAT TYCHY TYCHYVDOBRE MIEJSCE MIEJSKIE CENTRUM KULTURY WTYCHACH”


Źródło : https://kultura.tychy.pl/