GKS Tychy wyjechał na zgrupowanie w Ustroniu.

 


W niedzielę piłkarze GKS Tychy zameldują się w pobliskim Ustroniu, gdzie po raz kolejny spędzą kilka dni, w ramach zimowego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Podopieczni Artura Derbina w Beskidzie Śląskim będą trenować do piątku, 4 lutego i w trakcie obozu rozegrają mecz kontrolny z GKS Jastrzębie.

Bazą Trójkolorowych podczas zimowego zgrupowania już po raz trzeci z rzędu będzie hotel Perła Beskidu i obiekty miejscowego klubu, Kuźni Ustroń. Tyszanie będą na miejscu korzystać z siłowni, położonej nieopodal hotelu, boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz odnowy biologicznej.

Spora i intensywna dawka treningów, a także sparingowa gra z drużyną GKS Jastrzębie. To czeka tyskich piłkarzy w najbliższych dniach. Spotkanie kontrolne z ligowym przeciwnikiem zostanie rozegrane w środę, 2 lutego o godz. 11:00 na boisku w Ustroniu.

Kadra GKS na obóz liczy 25. zawodników, wśród których znaleźli się wszyscy piłkarze, którzy pojawiali się na boisku w piątkowym sparingu z Legią Warszawa. Do tego grona dołączyli również nieobecni – Maciej Mańka (zmagający się w minionym tygodniu z niegroźnym urazem) oraz Gracjan Jaroch (wracający do treningów po chorobie). Z podstawową dwójką bramkarzy – Konradem Jałochą i Adrianem Odyjewskim pracować będą młodzieżowcy – Kacpera Dana oraz Stanisław Czarnogłowski.

Kadra GKS Tychy na zgrupowanie w Ustroniu (30 stycznia – 4 lutego):

Bramkarze: Adrian Odyjewski, Konrad Jałocha, Kacper Dana, Stanisław Czarnogłowski.

Obrońcy: Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Krzysztof Wołkowicz, Kamil Szymura, Dominik Połap.

Pomocnicy: Oskar Paprzycki, Jakub Piątek, Łukasz Grzeszczyk, Krystian Wachowiak, Bartosz Biel, Dorian Orliński, Krzysztof Machowski, Wiktor Żytek, Natan Dzięgielewski, Kamil Kargulewicz, Miłosz Pawlusiński, Marcin Kozina, Tomasz Krężelok.

Napastnicy: Daniel Rumin, Gracjan Jaroch, Tomáš Malec.


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/