Wygrana tyskich koszykarzy. Decka Pelplin – GKS Tychy 71:76

GKS Tychy wygrał w Pelplinie 76:71. Goście na początku trzeciej kwarty prowadzili 46:31, ale jeszcze w tej części Decka odrobiła wszystkie straty i po 30 minutach wygrywała nawet 56:54. Ostatnia odsłona należała jednak do faworyta, a w końcówce wyniku przypilnował Piotr Wieloch, który zdobył łącznie 12 punktów (3/9 z gry), ale trafiał w decydujących momentach. Najskuteczniejszym tyszaninem był Radosław Trubacz – 20 „oczek” (4/8 za trzy).

Decka Pelplin – GKS Tychy 71:76 (17:20, 14:21, 25:13, 15:22)

Decka: Konopatzki 15, Szczepanik 13, Kulis 12, Kaszowski 11, Pułkotycki 11, Wyszkowski 4, Sączewski 3, Leśniczak 2, Michałek 0, Shcherbatiuk 0.

GKS: Trubacz 20, Krajewski 12, Wieloch 12, Koperski 9, Tyszka 8, Mąkowski 6, Stankowski 5, Chodukiewicz 4, Diduszko 0.