Tichauer Music / Browar Obywatelski Tychy – Koncert Król.

 


Tichauer Music / Browar Obywatelski Tychy – 21.11.2021 r., godz. 19.00

Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie.
Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe gdyż ze sceną 360 stopni.
Kolejnym koncertem Tichauer Music będzie występ Błażeja Króla, który odbędzie się 21 listopada 2021 roku o godzinie 19:00.
Zapraszamy wszystkich do Browaru Obywatelskiego już na godzinę 17:00, 𝐰 𝐜𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐢𝐥𝐞𝐭𝐮 na koncert otrzymują Państwo zwiedzanie Tichauer Art Gallery – Centrum sztuki współczesniej – pełnej fantastycznych rzeźb i obrazów wybitnych artystów z kraju i z zagranicy (Między innymi Salvador Dali).
Po wizycie w galerii zapraszamy do Tichauer Restaurant – serca Browaru Obywatelskiego. Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie proponujemy tylko autorskie dania, które właściciel obiektu przywiózł z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy jego rodziny.
Ceny biletów:
I pula – do 20 listopada – 69 PLN
II pula – w dniu koncertu – 75 PLN
Błażej Król po krótkiej przerwie powraca z nową płytą. Album „Dziękuję” to psychodeliczna laurka dla fanów artysty. Jeszcze lepszym prezentem będzie jednak długo wyczekiwana trasa koncertowa! Król bilety na koncerty już dostępne!
Król Dziękuję
Po rocznej przerwie Król wraca z szóstym solowym albumem – „Dziękuję”. To płyta pełna różnorodnych muzycznych fascynacji i lirycznych niedopowiedzeń. Krążek składa się z aż 18 utworów, a wszystkie mają potencjał, żeby stać się przebojami.
Błażej Król to jeden z najzdolniejszych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Od 2014 roku regularnie wydaje albumy, które najpierw zapewniły mu ważną pozycję na scenie alternatywnej, a teraz przynoszą kolejne nagrody i zapewniają licznych fanów.
Przełomem była dla niego płyta „Przewijanie na podglądzie”, za którą został nagrodzony Mateuszem Trójki. Za kolejną płytę – ,,Nieumiarkowania” – Król otrzymał Paszport Polityki i Fryderyka. Jesienią 2019 roku słuchacze pokochali utwór ,,Te smaki i zapachy” – singiel przez sześć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.