Unia Oświęcim – GKS Tychy na żywo i bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

 


W czwartek, 28 października rozpocznie się 17. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W Oświęcimiu gospodarze zmierzą się z drużyną z GKS Tychy. Mecz, który rozpocznie się o godz. 18:00, będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja – www.youtube.com/c/PolskiHokej.

Biało-niebiescy na początku sezonu tracili punkty, ale ostatnio drużyna prowadzona przez Kanadyjczyka Toma Coolena zanotowała serię pięciu kolejnych zwycięstw, w tym pewną wygraną z mistrzem Polski JKH GKS Jastrzębie. Po wtorkowym zwycięstwie w 16. kolejce z Comarch Cracovią 6:4 Unia awansowała w tabeli PHL na drugie miejsce.

We wtorek GKS Tychy również błyszczał w starciu z KH Energa Toruń. Tyszanie pokonali wicelidera aż 6:0. Ślązacy strzelili nawet dwa gole grając w osłabieniu. Mecz w Oświęcimiu zapowiada się arcyciekawie.

Transmisja w serwisie YouTube rozpocznie się już o godz. 17:15, bo mecz poprzedzi Magazyn Hokejowy, w którym wystąpi legenda polskiego hokeja Henryk Gruth. Spotkanie w Oświęcimiu zaplanowane jest na godzinę 18:00.Źródło : https://polskihokej.eu/