PHL : GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 7:4

W rozegranym spotkaniu 11 kolejki na Stadionie Zimowym w Tychach pomiędzy GKS-em a Zagłębiem Sosnowiec padło aż jedenaście bramek. Po pierwszej tercji nieoczekiwanie prowadzili sosnowiczanie. W 30. minucie było 4:2 dla tyszan, ale Zagłębie zdołało wyrównać. Końcówka należała jednak do GKS-u, którzy w trzeciej tercji bardzo dobrze spisywali się w obronie oraz w ataku. W tej odsłonie gry strzelili trzy gole, nie tracąc żadnego. Ostatecznie GKS Tychy wygrał 7:4.

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 7:4 (1:2, 3:2, 3:0)

Siergushkin 17, Mroczkowski 23, Cichy 30, Sergushkin 30, Mroczkowski 47, Galant 49, Jeziorski 55 – Dubinin 4, Przygodzki 6, 32, Nikiforov 33

GKS Tychy : Lewartowski (Zawalski) – Seed, Bizacki; Szczechura, Cichy, Mroczkowski – Smirnov, Kotlorz; Sergushkin, Feofanov, Wróbel – Pociecha, Biro; Gościński, Galant, Jeziorski – Gruźla, Michałowski, Marzec, Ubowski, Witecki.