III edycja Tyskiego Społecznika.

 


To już trzecia odsłona konkursu Tyski Społecznik Roku!

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów w kategorii OSOBA oraz INSTYTUCJA (np. organizacja pozarządowa, placówka oświatowa, jednostka miejska, firma, urząd).

Warto docenić w ten sposób wszystkie osoby i podmioty, które angażują się społecznie, działają na rzecz swojego otoczenia, pomagają potrzebującym, nie boją się wyzwań, podejmują ciekawe inicjatywy.

Zwycięzców konkursu wybiera Kapituła, a ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Tyskiego Społecznika Roku 2021.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie lub zgłoszeniem innej osoby/instytucji prosimy o zapoznanie się z Regulaminem (poniżej).

Zgłoszenia do konkursu należy składać na odpowiednim formularzu zgłoszeniowym: dla osoby lub dla instytucji. Można to zrobić na kilka sposobów.

  1. Kandydata może zgłosić samodzielnie tyska instytucja lub grupa minimum 3 osób.
  2. Formularze można pobrać poniżej, a następnie wypełnione i podpisane formularze zeskanować i wysłać na adres mailowy fres@ekonomiaspoleczna.org.pl.
  3. Wydrukowany formularz można także dostarczyć osobiście do biura Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej pod adresem Tychy ul. Barona 30/209 B.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa do 29 października 2021 r.

Tyski-społecznik-roku-regulamin 2021

Formularz-zgloszeniowy-osoby-do-tytulu

Formularz-zgloszeniowy-instytucji-do-tytulu


Źródło : http://ekonomiaspoleczna.org.pl/