Tyscy policjanci poszukują świadków kolizji.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji na terenie miasta. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 2 kwietnia 2021roku pomiędzy godziną 10:00 a 11:10 w Tychach na parkingu przy ulicy Kopernika 28 nieznany kierujący, nieustalonym pojazdem, podczas wykonywania nieustalonego manewru najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Toyota Corolla o numerze rejestracyjnym DW9L… powodując jego uszkodzenia, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

2. W dniu 5 kwietnia 2021roku pomiędzy godziną 14:00 a 18:00 w Tychach na parkingu przy alei Niepodległości 158, nieznany kierujący, nieustalonym pojazdem podczas wykonywania nieustalonego manewru, najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Skoda Octavia o numerze rejestracyjnym BIA66… powodując jego uszkodzenia, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/