Kalendarz Śląskich Motocyklistek 2021.

 


Trzydzieści pięknych motocyklistek, dwadzieścia pięć unikatowych motocykli – już wkrótce ukaże się nowa edycja Kalendarza Śląskich Motocyklistek na rok 2021.

Ubiegłoroczna edycja Kalendarza Śląskich Motocyklistek była prawdziwym hitem. Piękne, odważne zdjęcia, tworzące tę publikację wzbudziły zachwyt nie tylko męskiej części społeczności motocyklowej, co przełożyło się na wymierne wsparcie dla Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Tegoroczną edycję kalendarza można uznać za mały jubileusz – to już piąta z rzędu taka inicjatywa śląskich motocyklistek. W tym roku dziewczyny miały szczególnie pod górę – nikomu nie trzeba chyba przypominać jaka panuje sytuacja.

Inicjatorem i organizatorem całego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Śląskie Motocyklistki. Hasłem tegorocznej edycji jest MOTOCYKLLove bezTroski. Cały dochód ze sprzedaży publikacji zostanie przeznaczony na wsparcie Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

– Ten kalendarz jest czymś wyjątkowym – mówi Katarzyna Pietraszewska wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki – Mimo trwającej pandemii postanowiłyśmy zorganizować koleją edycję. Jest trudniej ponieważ, nie mamy możliwości zorganizowania wernisażu, który otwierałby sprzedaż. W tym roku możemy liczyć jedynie na wsparcie naszej inicjatywy przez media, naszych przyjaciół i wszystkich ludzi o wielkich serduchach. Razem damy radę!

Sesja fotograficzna odbyła się w domu prywatnym i ogrodzie jednej z przyjaciółek stowarzyszenia. Kalendarz został utrzymany w tonacji czarno-białej. Jest wiele wysmakowanej nagości oraz kobiecości połączonej z zamiłowaniem do motocykli.

– Kalendarz dla mnie to najważniejsza akcja stowarzyszenia. Daje nam dużo radości i uskrzydla na kolejny rok. Nie oczekujemy w zamian nic prócz uśmiechu, bo warto pomagać – komentuje Izabela Piekło – prezes zarządu stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki.

– To nie jest zwykły kawałek papieru – pisze Bożena Dzierżęga członek stowarzyszenia – Każda edycja jest dla mnie bardzo ważna, jest to sposób na dzielenie się dobrem i tym co mogę dać z siebie innym.

– Kalendarz to dla mnie forma przekazu, że jestem silna, mam swoją pasję i dzięki niej mogę pomagać. Kalendarz nas jednoczy i pokazuje jak wiele dobrych ludzi nas otacza – Emilia Urbanek członek stowarzyszenia.

– Kalendarz jest dla mnie połową życia, w który wkładam całe serce i zaangażowanie – wypowiada się Marcela Jaromin-Goraus, członek stowarzyszenia.

– Ta inicjatywa jest wyrazem bezinteresownej chęci pomagania. Łączymy pasję do motocykli i nasze serca nie oczekując niczego w zamian – Karolina Giesko, Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki.

Sprzedaż kalendarza rusza 13.11.2010. Będzie go można nabyć w każdym mieście na Śląsku oraz zamówić wysyłkowo. Wszystkie informacje pojawią się 13.11 na stronie Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki na Facebooku.Źródło : https://www.scigacz.pl/