Ruszył proces Mariusza D. pedofila, który atakował dzieci w Tychach.

 


Mariusz D. (53 l.) pedofil, który został w ub. roku skazany na 2,5 roku więzienia za atak seksualny na 12-latkę w Chorzowie, wczoraj znów stanął przed Sądem Okręgowym w Katowicach. Tym razem prokuratura w Tychach postawiła mu 7 kolejnych  zarzutów dotyczących seksualnych ekscesów z udziałem dzieci. Miał kolejne dziewczynki zapraszać do swojego cadillaca, dotykać, onanizować się a jedną nawet usiłował zgwałcić!

Tych ohydnych czynów Mariusz D. miał dokonać, gdy sąd w Chorzowie prowadził jego sprawę i przed ogłoszeniem wyroku w styczniu 2019 r. wypuścił go z aresztu! Wtedy Mariusz D. zaatakował kolejne dzieci. Tym razem w Tychach. Najmłodsza jego ofiara miała 11 lat, najstarsza 14.

Jego działanie było podobne. Zwabiał dzieci do samochodu pod pretekstem zgubienia kluczy. Na szczęście policjanci z Tychów go zatrzymali i po zeznaniach nieletnich ofiar Mariusz D. trafił za kraty.

– Przedstawiliśmy mu 7 zarzutów. 6 dotyczy zdarzeń seksualnych wobec dzieci, w tym usiłowanie gwałtu i siódmy dotyczy treści pornograficznych. Mężczyzna nie przyznał się do zarzutów  – mówił nam na etapie śledztwa  prokurator Paweł Marcinkiewicz, z-ca prokuratora rejonowego w Tychach. – Gdy dokonywał tych ohydnych czynów nie miał zniesionej poczytalności.

Wczoraj w sądzie ruszył proces Mariusza D. Oskarżony wygrażał dziennikarzom od najgorszych. Sąd wyłączył jawność procesu ze względu na dobro pokrzywdzonych nieletnich.


Źródło : https://www.fakt.pl/