150. Tyski Nocny Rajd Rowerowy.

 


Tyski Nocny Rajd Rowerowy (COVID-19 EDITION) ruszy już 19 września 2020r o godz. 21:30 z Parku Suble w Tychach.

Tym razem po raz pierwszy spotkamy się w nowej formule – RAZEM ale OSOBNO, każdy z uczestników będzie mógł pobrać trasę przejazdu rajdu wraz z mapą na swoje urządzenia, aplikację bądź skorzystać z google maps. Aby się nie zgubić zawsze można jechać za innymi uczestnikami pamiętając by zachować odstęp minimum 1,5 metra.  Już od godziny 21:00 będzie można dokonać dezynfekcji w miejscu startu – Park Suble parking przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej.

O godz. 21:30 tradycyjnie rozpocznie się wyjazd na trasę, która tym razem liczyć będzie ok 12 km i zakończy się na Dzikiej Plaży Paprocany, gdzie będzie można się ponownie zdezynfekować.

Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi.

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów.
Trasa wynosi: ok. 12 km.

Zakończenie rajdu zaplanowane jest nad brzegiem jeziora Paprocańskiego – w miejscu gdzie działa i funkcjonuje nawet w godzinach nocnych BEACH BAR – Dzika Plaża.  Dodatkowo jeżeli lubicie rywalizację, chcecie na bieżąco mieć ilość przejechanych kilometrów, profile przewyższeń, ilość spalonych kalorii i porównać się z innymi uczestnikami!
Ściągnijcie bezpłatną aplikację ze sklepu internetowego, zalogujcie się i walczcie o tytuł dla Tychów Rowerowej Stolicy Polski szczegóły na http://www.rowerowastolicapolski.pl/

Warto również dodać, że impreza odbywa się w ramach Tygodnia Transportu Zrównoważonego i 16 edycji Europejskiego Dnia Bez Samochodu w Tychach!Źródło : http://umtychy.pl/