Hanna Skoczylas nowym Zastępcą Prezydenta Tychów ds. Zrównoważonego Rozwoju.

 


Od 17 sierpnia br. stanowisko Z-cy Prezydenta Tychów ds. Zrównoważonego Rozwoju będzie pełniła Hanna Skoczylas – dotychczas dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach.

Jako Zastępca Prezydenta ds. Zrównoważonego Rozwoju będzie nadzorowała i koordynowała pracę: Wydziału Gospodarki Lokalowej, Wydziału Komunikacji, Wydziału Komunalnego, Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Wydziału Innowacji i Inwestycji, Wydziału Remontów, Wydziału Zamówień Publicznych, a także jednostek organizacyjnych miasta: Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów, Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych i Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych.

Hanna Skoczylas od 27 lat związana jest z samorządem tyskim. Od 1993 roku przez 2 lata była inspektorem w Wydziale Gospodarki Lokalowej, a w latach 1995 – 2018 naczelnikiem tego wydziału.W styczniu 2018 roku została Dyrektorem Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach. Z wykształcenia jest prawnikiem – absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości. W latach 2011-2013 była członkiem Komisji Odpowiedzialności Zawodowej działającej przy Ministrze Infrastruktury.

Na stanowisku Zastępcy Prezydenta ds. Zrównoważonego Rozwoju zastąpi Anetę Moczkowską.


Źródło : http://umtychy.pl/