Tyska policja poszukuje złodzieja paliwa ze stacji paliw przy ul. Mikołowskiej.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa ze stacji paliw przy ul. Mikołowskiej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa o wartości blisko 650 złotych. Do zdarzenia doszło w dniu 23.12.2019r. przy ul. Mikołowskiej w Tychach.

W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Rysopis: Mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrostu około 190 cm krępej budowy ciała, ubrany w czarną bluzę lub kurtkę na zamek, jasne spodnie typu bojówki, czarne buty oraz czarną czapkę z daszkiem zasłaniającą częściowo głowę.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrostu około 190 cm krępej budowy ciała, ubrany w czarną bluzę lub kurtkę na zamek, jasne spodnie typu bojówki, czarne buty oraz czarną czapkę z daszkiem zasłaniającą częściowo głowę.Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/