Sparing rezerw : Spójnia Landek – GKS II Tychy 1:2

 


W swoim kolejnym meczu sparingowym tyszanie zmierzyli się ze Spójnią Landek i po wyrównanym pojedynku odnieśli zwycięstwo 2:1.

Wynik spotkania tuż po przerwie otworzył Arkadiusz Wolak technicznym lobem nad bramkarzem miejscowych. Chwilę później gospodarze zaskoczyli szeregi defensywne tyszan i za sprawą zawodnika tesowanego wyrównali stan rywalizacji. Ich radość nie trwała jednak zbyt długo, bowiem niezawodny w sparingach Bojarski uderzył nie do obrony, dając „Trójkolorowym” prowadzenie i jak się później okazało zwycięstwo, mimo iż zawodnik Spójni miał przed końcem meczu okazję „sam na sam”.

– Jesteśmy w trakcie ciężkiego okresu przygotowaczego, dlatego każde zwycięstwo cieszy jeszcze bardziej. Wiadomo o sukces należy walczyć w każdym meczu i przy okazji uczyć się mentalności zwycięzcy. – tłumaczył Łukasz Kopczyk.

W składzie rezerw nie zabrakło nowych twarzy, ale dalsze decyzje będą podejmowane po następnym meczu kontrolnym.

Spójnia Landek – GKS II Tychy 1:2 (0:0)
0:1 – Wolak (51.)
1:1 – zawodnik testowany (55.)
1:2 – Bojarski (63.)

GKS II Tychy: Maciejowski – Wolak, Pańskowski, Kopczyk, Nieśmiałowski (46, Paluch), Blach, Zawodnik testowany (46, Kokoszka), Zawodnik testowany, Rutkowski (70, Zawodnik testowany), Bojarski, Staniucha.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/