Bikini Nightskating Tychy.

 


W maju pogoda pokrzyżowała nam plany, dlatego zgodnie z obietnicą mamy nowy termin przejazdu.
Liczymy na piękną słoneczną letnią pogodę dlatego temat przewodni to BIKINI.
Oczywiście liczymy na rozsądne przebieranki bez przesady zarówno ze strony Pań jak i Panów 😉

25 maja od godziny 19:00 dostępna będzie wypożyczalnia sprzętu na parkingu centrum handlowego Gemini Park. Jak zawsze przejazd startuje o 20:00.
Dzięki wsparciu MOSiR Tychy, Gemini Park Tychy oraz Agencja Promocyjno – Reklamowa NOL-TYCHY jak co roku możecie liczyć na darmowe gadżety i niespodzianki.

Trasa jest podobna do ubiegłorocznej jednak zmieniliśmy miejsce startu. Długość trasy to około 15 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20 .00 z parkingu przy Centrum Handlowym GEMINI PARK przy ulicy Towarowej, przejazd ulicami Piłsudskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych, Biblioteczna, Boczna, Bocheńskiego, Rynek, następnie przejazd pojedzie ulicami Bocheńskiego, Hlonda, Burschego, Glinczańska, Stoczniowców 70, Sikorskiego, Armii Krajowej, Piłsudskiego, Towarowa, zakończenie imprezy przed przy Centrum Handlowym GEMINI PARK przy ulicy Towarowej – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.30

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecamy używania kasków i ochraniaczy podczas przejazdu.
Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.


Źródło : http://umtychy.pl/