Multikino z „sekretnymi” książeczkami dla najmłodszych widzów.

 


Od 28 czerwca w Multikinie premierowo zobaczyć będzie można „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. Dla tych, którzy chcieliby spędzić więcej czasu z tytułowymi pupilami, Multikino przygotowało niespodziankę – do biletów zakupionych z kartą Rodzina do Kina dzieci otrzymają książeczkę pełną zagadek, kolorowanek i łamigłówek. Książeczki można odebrać we wszystkich kinach sieci od 28 czerwca aż do wyczerpania nakładu.

Przed nami premiera kontynuacji przebojowego animowanego hitu! „Sekretne życie zwierzaków domowych” rozkochało w sobie miłośników zwierząt w każdym wieku. Wierzymy, że przy okazji drugiej części będzie tak samo! Tym razem ekipa Maksa ląduje na wsi. Mieszczuchy nie znają wiejskiego życia, co doprowadzi do wielu zabawnych zdarzeń.

W związku z przebojową premierą Multikino przygotowało wyjątkową atrakcję dla najmłodszych widzów. Wystarczy zabrać do Multikina kartę Rodzina do Kina i wybrać się na film „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, aby otrzymać w prezencie wyjątkową książeczkę, zawierającą gry i kolorowanki z uroczymi postaciami z filmu, które ucieszą każdego malucha.

Dlaczego karta Rodzina do Kina jest wyjątkowa i jakie korzyści płyną z jej posiadania? Dzięki karcie  można korzystać z 20% zniżki na wszystkie zakupy w kinowych barach, w tym również na zakupy zabawek w Multishopie. Z rodzinną kartą Multikina wszystkim członkom rodziny przysługują bilety ulgowe. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw w barze gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić
na bilet gratis. Lista aktualnych nagród oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie www.multikino.pl/rodzina.

Sponsorem programu jest firma Storck – producent Toffifee.

Szczegóły oferty Rodzina do Kina zostały opisane w regulaminie oraz na stronie Multikina: www.multikino.pl/rodzina.