„Wisienka na torcie” w Gemini Park Tychy.

 


Gemini Park Tychy poszerza swoją ofertę gastronomiczną. Do grona najemców dołączyła właśnie lokalna cukiernia Wisienka na torcie.

Oferta otwartego przed rokiem Gemini Park Tychy wciąż się rozrasta. Centrum wynajęte jest już w ponad 98 proc., a w najbliższych tygodniach zadebiutuje tam kilka kolejnych nowych marek m.in. z segmentu modowego. W efekcie galeria będzie mieć już prawie komplet najemców.

Póki co jednak zyskuje oferta gastronomiczna największej galerii w Tychach. Do grona najemców dołączyła właśnie cukiernia Wisienka na torcie. Lokalna marka, stworzona przez jednego z obecnych najemców centrum handlowego, zajęła lokal mający 43 m kw.

W ofercie cukierni znajdziemy m.in. domowe ciasta, torty, ciastka, desery lodowe i lody, sałatki owocowe i musy. Można także napić się kawy hiszpańskiej firmy Saula, herbaty, gorącej czekolady, a także bubble tea i koktajli. W ofercie dostępne się także kanapki na zimno i na ciepło. Wszystkiego można spróbować na miejscu lub kupić na wynos – informuje właściciel lokalu.

– Nowy lokal uzupełnia już zastaną ofertę gastronomiczną, ale także spożywczą. Dzięki Wisience na torcie klienci Gemini Park zyskują dostęp do bardzo szerokiej i urozmaiconej oferty cukierniczej, a także kolejny ciekawy punkt na mapie centrum, który warto odwiedzić robiąc u nas zakupy – mówi Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

To już 12 punkt gastronomiczny w Gemini Park i 4, w którym można znaleźć desery. Oprócz Wisienki na torcie, w ofercie galerii obecne są także lodziarnio-kawiarnie Grycan i Lodomania, a także kawiarnia Cafe de Grano. Wszyscy czworo najemcy mają swoje lokale poza strefą food court. Ofertę spożywczą galerii wypełnia natomiast Biedronka premium.

– Systematycznie rozwijamy naszą ofertę gastronomiczną, zwłaszcza jej część kawiarnianą i cukierniczą. Ten segment zapełnia już ponad 2% GLA Gemini Park. Poszerzając ofertę staramy się sięgać po nowe, ciekawe koncepty, które się dopełniają. Tym samym tworzymy naszym klientom niezwykle kompleksową ofertę, na którą składają już dziś lokale z takich kategorii jak impulse, refuel&relax, speed eating i fast casual – wylicza.

Rozwój oferty gastronomicznej jest dziś jednym z priorytetów Gemini Park. Jeszcze w tym roku ma ruszyć rozbudowa centrum. Na 6,5-tysiącach m kw. powstanie wielkopowierzchniowe i wielosalowe kino, a także nowe restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. Powiększony zostanie także obecny food court.

– Oferta gastronomiczna jest kluczowa dla rozwoju rozrywkowej strony Gemini Park. Bazę pod to już mamy, teraz chcemy wykonać kolejny krok. Jeszcze większa oferta restauracji i kawiarni sprawi, że mieszkańcy regionu zyskają nowe miejsca, w których można spędzić czas wolny, napić się kawy i zjeść ciekawy deser – mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy. – To szczególnie ważne w kontekście niedziel niehandlowych. Póki co w te dni jesteśmy zamknięci, ale wraz z ukończeniem rozbudowy chcemy zapewnić naszym klientom niezwykle atrakcyjną, rodzinną ofertę niedzielną. Obok kina, restauracje, kawiarnie czy cukiernie mają być jej kluczowym elementem – dodaje.


Źródło : http://www.propertynews.pl/