Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska w Pływaniu w kategorii Masters.

 


Zapraszamy na drugą edycję Otwartych Mistrzostw Górnego Śląska w pływaniu w kategorii Masters, które odbędą się 15 czerwca 2019 r. w Wodnym Parku Tychy.

Organizator:
Wodny Park Tychy

Patronaty:
– Śląski Okręgowy Związek Pływacki
– Andrzej Dziuba – Prezydent Tychów

Miejsce:
Wodny Park Tychy ul. Sikorskiego 20, Tychy
Basen Sportowy: długość 25m
Temperatura wody: 27ºC
Ilość torów: 6
Basen rozgrzewkowy: długość 12,5

Pomiar czasu:
elektroniczny

Uczestnictwo:
Prawo startu w zawodach mają zawodniczki i zawodnicy w wieku od 20 lat (urodzeni w 1999r. i starsi). Każdy zawodnik może uczestniczyć w dwóch konkurencjach indywidualnych w każdym bloku oraz w sztafecie. Zawodniczki i zawodnicy przed przystąpieniem do startów muszą złożyć w biurze zawodów pisemne oświadczenie, że są zdrowi i startują na własną odpowiedzialność. Organizator nie dopuszcza startów zawodników poza konkurencją.

Przepisy techniczne:
• Zawody przeprowadzone zostaną seriami na czas. Serie zostaną ustalone według zgłoszonych aktualnych czasów. Brak wyniku w zgłoszeniu lub opłaty startowej wniesionej do dnia pojawienia się list startowych, powoduje umieszczenie zawodnika w najsłabszych seriach. Podczas zawodów obowiązują przepisy Masters FINA i Masters PZP. Zawodniczki i zawodnicy startują w konkurencjach Indywidualnych i sztafetowych w kategoriach wiekowych wynikających z zasad zawodów Masters. Listy startowe zostaną opublikowane na stronie www.megatiming.pl

Nagrody:
• W konkurencjach indywidualnych we wszystkich kategoriach wiekowych nagrodzonych zostanie trzech pierwszych zawodników medalami oraz dyplomami (dekoracja odbędą się w trakcie trwania zawodów)
• W konkurencjach sztafetowych we wszystkich kategoriach wiekowych nagrodzone zostaną trzy pierwsze zespoły medalami oraz dyplomami (dekoracje odbędą się w trakcie trwania zawodów).
• Każdy zawodnik otrzyma również w trakcie rejestracji zestaw gadżetów (Pakiet Startowy).
• Organizator przewiduje ciekawe nagrody dla najlepszego zawodnika i zawodniczki według punktacji (za 2 najlepsze konkurencje) MASTERS FINA.

Regulamin:

Click to access Regulamin%20-%20Otwarte%20Mistrzostwa%20G%C3%B3rnego%20%C5%9Al%C4%85ska%20w%20p%C5%82ywaniu%20Masters%20-%20Wodny%20Park%20Tychy%2015.06.2019.pdf


Źródło : https://www.wodnypark.tychy.pl/